Get Adobe Flash player
NASZA SZKOŁA OFERUJE: RÓŻNORODNE SEKCJE SPORTOWE, ROZWÓJ ZAINTERESOWAŃ TEATRALNYCH ORAZ REDAKCYJNYCH, ROZWÓJ UZDOLNIEŃ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH, LEKCJE W PRZYRODZIE, CIEKAWE LEKCJE HISTORII, ZAJĘCIA TANECZNE, GIMNASTYKĘ ARTYSTYCZNĄ, PŁYWANIE, ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z WYKORZYSTANIEM TABLIC INTERAKTYWNYCH, STAŁE ŁĄCZE Z INTERNETEM, INDYWIDUALNE STANOWISKA KOMPUTEROWE, MULTIMEDIALNĄ CZYTELNĘ, OPIEKĘ ŚWIETLICOWĄ Z DOŻYWIANIEM, OPIEKĘ PIELĘGNIARSKĄ I STOMATOLOGICZNĄ, FACHOWĄ POMOC KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNĄ I DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZĄ, PROFESJONALNĄ OPIEKĘ LOGOPEDY, ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW Z DYSLEKSJĄ, KONSULTACJE PRZED SPRAWDZIANEM, ROZWÓJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ZAJĘCIA POD NAZWĄ „DOBRY START PRZEDSZKOLAKA”, KOŁO INICJATYW TWÓRCZYCH, KOŁO „BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM”, ZAJĘCIA WSPIERAJACE POŻĄDANE ZACHOWANIA METODĄ POZYTYWNYCH WZMOCNIEŃ-ART.-TERAPIA, REALIZACJĘ PROJEKTÓW W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.

Wykaz dzieci z obwodu przyjętych do klasy I:

  1. Białachowska Hanna
  2. Czyżewski Jakub
  3. Dasiewicz Jakub
  4. Dragan Joel
  5. Dragan Noe
  6. Dragan Rachela
  7. Drobina Hanna Marianna
  8. Drozda Igor
  9. Dubiel Zuzanna Wioletta
  10. Dudzińska Julia
  11. Duszeńko Krystian Szymon
  12. Dziadyk Marcel
  13. Furga Natan
  14. Gabelmann Emilia
  15. Greń Franciszek Paweł
  16. Grzybowski Stanisław
  17. Jankowski Mikołaj
  18. Kościelna Dominika Faustyna
  19. Kościelny Hubert Karol
  20. Kowalczyk Zuzanna Elżbieta
  21. Książek Maja
  22. Kukulski Borys
  23. Kurzeja Adam Bartosz
  24. Latos Nikola Sandra
  25. Lizoń Adrian Karol
  26. Łoziński Dominik
  27. Łuszpak Stanisław Piotr
  28. Mazur Hubert
  29. Mysuna Marcela
  30. Niewiedziała Bartosz Oskar
  31. Odrobina Mikołaj
  32. Plewa Grzegorz
  33. Serzysko Norbert
  34. Sienkiewicz Szymon
  35. Sławicz Klaudia Aleksandra
  36. Stasiak Oliwia
  37. Stępień Kornelia Sandra
  38. Syta Maciej
  39. Szewc Aurelia
  40. Szumska Maja
  41. Szymański Maksymilian
  42. Tórz Antoni
  43. Wiśniewski Tomasz
  44. Wybieralski Szymon
  45. Ziemiański Piotr Antoni

 

Wykaz dzieci spoza obwodu przyjętych do klasy I:

  1. Basiński Wojciech Mateusz
  2. Dawidowicz Milena Magdalena
  3. Dragan Szymon
  4. Ekiert Sylwester
  5. Karczewski Bartłomiej
  6. Kołodziej Mikołaj
  7. Koniak Oliwier Mariusz
  8. Konieczka Nelly
  9. Kopko Szymon
  10. Marek Dawid
  11. Mazur Marcin Jan
  12. Mrowiec Lena
  13. Oleszczyk Hanna
  14. Osos Jakub Szymon
  15. Ponikarczyk Jakub Andrzej
  16. Pośpiech Michał
  17. Zagajewska Lena

Informacja dla rodziców dzieci ubiegających się o przyjęcie do szkoły.
Potwierdzenie "Woli zapisu  dziecka do szkoły" proszę przekazać drogą elektroniczną  pod adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Terminy rekrutacji pozostają bez zmian.
Od 2 marca 2020 r. rozpoczyna się rekrutacja do klas pierwszych w szkołach podstawowych. Jest to niewątpliwie ważny moment w życiu każdego dziecka i jego rodziny. Do klas pierwszej obowiązkowo Rodzice zapisują dzieci urodzone w 2013 roku.
W szkole obwodowej kandydaci ze względu na swoje miejsce zamieszkania, mają zapewnione miejsce i są przyjmowani na podstawie zgłoszenia rodzica/prawnego opiekuna, bez postępowania rekrutacyjnego.
Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami:
http://www.medicus.ump.edu.pl/images/O-nas/do-artykulow/szkola-z-misja-duze.png