Szanowni Państwo,

od 22 lutego 2021 r. do 12 marca 2021 r. rozpoczyna się rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych, punktów przedszkolnych i innych form wychowania przedszkolnego. Jest to niewątpliwie ważny moment w życiu każdej rodziny. Które przedszkole wybrać, jakie są kryteria rekrutacji, obowiązujące terminy, wymagane dokumenty? Takie i inne pytania zadają sobie rodzice przedszkolaków, głównie tych, których dzieci edukację przedszkolną rozpoczną dopiero od nowego roku szkolnego 2021/2022.
Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami: