Get Adobe Flash player
NASZA SZKOŁA OFERUJE: RÓŻNORODNE SEKCJE SPORTOWE, ROZWÓJ ZAINTERESOWAŃ TEATRALNYCH ORAZ REDAKCYJNYCH, ROZWÓJ UZDOLNIEŃ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH, LEKCJE W PRZYRODZIE, CIEKAWE LEKCJE HISTORII, ZAJĘCIA TANECZNE, GIMNASTYKĘ ARTYSTYCZNĄ, PŁYWANIE, ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z WYKORZYSTANIEM TABLIC INTERAKTYWNYCH, STAŁE ŁĄCZE Z INTERNETEM, INDYWIDUALNE STANOWISKA KOMPUTEROWE, MULTIMEDIALNĄ CZYTELNĘ, OPIEKĘ ŚWIETLICOWĄ Z DOŻYWIANIEM, OPIEKĘ PIELĘGNIARSKĄ I STOMATOLOGICZNĄ, FACHOWĄ POMOC KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNĄ I DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZĄ, PROFESJONALNĄ OPIEKĘ LOGOPEDY, ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW Z DYSLEKSJĄ, KONSULTACJE PRZED SPRAWDZIANEM, ROZWÓJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ZAJĘCIA POD NAZWĄ „DOBRY START PRZEDSZKOLAKA”, KOŁO INICJATYW TWÓRCZYCH, KOŁO „BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM”, ZAJĘCIA WSPIERAJACE POŻĄDANE ZACHOWANIA METODĄ POZYTYWNYCH WZMOCNIEŃ-ART.-TERAPIA, REALIZACJĘ PROJEKTÓW W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.

Oddział przedszkolny

Wychowawca Monika Ziemniak

 

  1. Cygan Michał
  2. Czyżewska Lena
  3. Dragan Emanuel
  4. Fidut Karina
  5. Gabriela Gąska
  6. Klemenski Stanisław
  7. Kruszyński Igor
  8. Książek Wiktoria
  9. Kubiak Antoni Adam
  10. Książek Maja
  11. Kumpiń Damian
  12. Kuzbyt Emilia
  13. Mazur Aurelia Ewa
  14. Motyl Natalia
  15. Osowski Filip
  16. Rak Maja
  17. Rola Bartosz
  18. Rybicki Bartosz
  19. Sitnik Marcin
  20. Urbańczyk Szymon
  21. Węgliński Dawid
  22. Witkowski Michał
  23. Zasadni Korneliusz
  24. Ziemniak Nela Iga
  25. Żyra Oliwier

 

Oddział przedszkolny z wydłużonym czasem pracy

Wychowawcy Agnieszka Cicha –Wójcik oraz Monika Mokrogulska

 

  1. Bukatowicz Zuzanna
  2. Chmiel Antoni Damian
  3. Ciesielski Wiktor
  4. Jankowy Eliza
  5. Karczewska Liliana
  6. Kochman Michał Karol
  7. Kozdęba Aleksander
  8. Łucka Kornelia
  9. Maluszycki Kacper
  10. Mokiejewski Mikołaj Marcin
  11. Nowakowski Marcel
  12. Prałat Gabriela
  13. Stańczak Julia
  14. Trojanowska Pola Joanna
  15. Wilk Michał Józef
  16. Zagajewska Nicole

 


LISTA PRZYJĘTYCH

DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO Z WYDŁUŻONYM CZASEM PRACY

  1. Bukatowicz Zuzanna
  2. Chmiel Antoni Damian
  3. Ciesielski Wiktor
  4. Jankowy Eliza
  5. Karczewska Liliana
  6. Kochman Michał Karol
  7. Kozdęba Aleksander
  8. Łucka Kornelia
  9. Maluszycki Kacper
  10. Nowakowski Marcel
  11. Prałat Gabriela
  12. Stańczak Julia
  13. Trojanowska Pola Joanna
  14. Wilk Michał Józef

 

LISTA PRZYJĘTYCH

DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO Z WYDŁUŻONYM CZASEM PRACY

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

  1. Mokiejewski Mikołaj Marcin
  2. Zagajewska Nicole

 

LISTA PRZYJĘTYCH

DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

 

  1. Czyżewska Lena
  2. Dragan Emanuel
  3. Gabriela Gąska
  4. Klemenski Stanisław
  5. Książek Maja
  6. Książek Wiktoria
  7. Kubiak Antoni Adam
  8. Kumpiń Damian
  9. Kuzbyt Emilia
  10. Mazur Aurelia Ewa
  11. Motyl Natalia
  12. Osowski Filip
  13. Rak Maja
  14. Sitnik Marcin
  15. Szymański Maksymilian
  16. Urbańczyk Szymon
  17. Witkowski Michał
  18. Zasadni Korneliusz
  19. Ziemniak Nela Iga

LISTA PRZYJĘTYCH

DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

  1. Fidut Karina

 

 

LISTA PRZYJĘTYCH

DO PUNKTU  PRZEDSZKOLNEGO MOTYLKI

  1. Kruszyńska Julia
  2. Rodzik Oliwia
  3. Rodzik Zuzanna
  4. Siwak Oliwia Klaudia
  5. Spiak Nadia Wiktoria
  6. Stępień Gabriela
  7. Zasadni Lena

Informuje, iż od 16 do 20 kwietnia 2020 r. w  Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Polkowicach będzie prowadzona rekrutacja uzupełniająca na:

- 2 wolne miejsca w oddziale przedszkolnym z wydłużonym czasem pracy
- 6 wolnych miejsc w oddziale przedszkolnym
- 14 wolnych miejsc w punkcie przedszkolnym Motylki

Joanna Wróblewska
dyrektor szkoły

LISTA PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO Z WYDŁUŻONYM CZASEM PRACY

  1. Bukatowicz Zuzanna
  2. Chmiel Antoni Damian
  3. Ciesielski Wiktor
  4. Jankowy Eliza
  5. Kochman Michał Karol
  6. Kozdęba Aleksander
  7. Łucka Kornelia
  8. Maluszycki Kacper
  9. Nowakowski Marcel
  10. Stańczak Julia
  11. Trojanowska Pola Joanna
  12. Wilk Michał Józef

LISTA PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

  1. Czyżewska Lena
  2. Dragan Emanuel
  3. Gabriela Gąska
  4. Klemenski Stanisław
  5. Książek Maja
  6. Książek Wiktoria
  7. Kubiak Antoni Adam
  8. Kumpiń Damian
  9. Kuzbyt Emilia
  10. Mazur Aurelia Ewa
  11. Motyl Natalia
  12. Osowski Filip
  13. Rak Maja
  14. Sitnik Marcin
  15. Szymański Maksymilian
  16. Urbańczyk Szymon
  17. Witkowski Michał
  18. Zasadni Korneliusz
  19. Ziemniak Nela Iga

LISTA PRZYJĘTYCH DO PUNKTU  PRZEDSZKOLNEGO MOTYLKI

  1. Kruszyńska Julia
  2. Rodzik Oliwia
  3. Rodzik Zuzanna
  4. Siwak Oliwia Klaudia
  5. Spiak Nadia Wiktoria
  6. Stępień Gabriela
  7. Zasadni Lena

Informacja dla rodziców dzieci ubiegających się o przyjęcie do oddziału przedszkolnego / punktu przedszkolnego.
Potwierdzenie "Woli zapisu  dziecka do szkoły" proszę przekazać drogą elektroniczną  pod adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Terminy rekrutacji pozostają bez zmian.

Szanowni Państwo,

od 21 lutego 2020 r. rozpoczyna się rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych,  punktów przedszkolnych i innych form wychowania przedszkolnego.  Jest to niewątpliwie ważny moment w życiu każdej rodziny. Które przedszkole wybrać, jakie są kryteria rekrutacji, obowiązujące terminy, wymagane dokumenty? Takie i inne pytania zadają sobie rodzice przedszkolaków, głównie tych, których dzieci edukację przedszkolną rozpoczną dopiero od nowego roku szkolnego 2020/2021.
Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami:
http://www.medicus.ump.edu.pl/images/O-nas/do-artykulow/szkola-z-misja-duze.png