Szanowni Państwo,

od 21 lutego 2020 r. rozpoczyna się rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych,  punktów przedszkolnych i innych form wychowania przedszkolnego.  Jest to niewątpliwie ważny moment w życiu każdej rodziny. Które przedszkole wybrać, jakie są kryteria rekrutacji, obowiązujące terminy, wymagane dokumenty? Takie i inne pytania zadają sobie rodzice przedszkolaków, głównie tych, których dzieci edukację przedszkolną rozpoczną dopiero od nowego roku szkolnego 2020/2021.
Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami: