Get Adobe Flash player
NASZA SZKOŁA OFERUJE: RÓŻNORODNE SEKCJE SPORTOWE, ROZWÓJ ZAINTERESOWAŃ TEATRALNYCH ORAZ REDAKCYJNYCH, ROZWÓJ UZDOLNIEŃ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH, LEKCJE W PRZYRODZIE, CIEKAWE LEKCJE HISTORII, ZAJĘCIA TANECZNE, GIMNASTYKĘ ARTYSTYCZNĄ, PŁYWANIE, ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z WYKORZYSTANIEM TABLIC INTERAKTYWNYCH, STAŁE ŁĄCZE Z INTERNETEM, INDYWIDUALNE STANOWISKA KOMPUTEROWE, MULTIMEDIALNĄ CZYTELNĘ, OPIEKĘ ŚWIETLICOWĄ Z DOŻYWIANIEM, OPIEKĘ PIELĘGNIARSKĄ I STOMATOLOGICZNĄ, FACHOWĄ POMOC KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNĄ I DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZĄ, PROFESJONALNĄ OPIEKĘ LOGOPEDY, ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW Z DYSLEKSJĄ, KONSULTACJE PRZED SPRAWDZIANEM, ROZWÓJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ZAJĘCIA POD NAZWĄ „DOBRY START PRZEDSZKOLAKA”, KOŁO INICJATYW TWÓRCZYCH, KOŁO „BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM”, ZAJĘCIA WSPIERAJACE POŻĄDANE ZACHOWANIA METODĄ POZYTYWNYCH WZMOCNIEŃ-ART.-TERAPIA, REALIZACJĘ PROJEKTÓW W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.

LISTA PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO Z WYDŁUŻONYM CZASEM PRACY

 1. Bukatowicz Zuzanna
 2. Chmiel Antoni Damian
 3. Ciesielski Wiktor
 4. Jankowy Eliza
 5. Kochman Michał Karol
 6. Kozdęba Aleksander
 7. Łucka Kornelia
 8. Maluszycki Kacper
 9. Nowakowski Marcel
 10. Stańczak Julia
 11. Trojanowska Pola Joanna
 12. Wilk Michał Józef

LISTA PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

 1. Czyżewska Lena
 2. Dragan Emanuel
 3. Gabriela Gąska
 4. Klemenski Stanisław
 5. Książek Maja
 6. Książek Wiktoria
 7. Kubiak Antoni Adam
 8. Kumpiń Damian
 9. Kuzbyt Emilia
 10. Mazur Aurelia Ewa
 11. Motyl Natalia
 12. Osowski Filip
 13. Rak Maja
 14. Sitnik Marcin
 15. Szymański Maksymilian
 16. Urbańczyk Szymon
 17. Witkowski Michał
 18. Zasadni Korneliusz
 19. Ziemniak Nela Iga

LISTA PRZYJĘTYCH DO PUNKTU  PRZEDSZKOLNEGO MOTYLKI

 1. Kruszyńska Julia
 2. Rodzik Oliwia
 3. Rodzik Zuzanna
 4. Siwak Oliwia Klaudia
 5. Spiak Nadia Wiktoria
 6. Stępień Gabriela
 7. Zasadni Lena

http://www.medicus.ump.edu.pl/images/O-nas/do-artykulow/szkola-z-misja-duze.png