Get Adobe Flash player
NASZA SZKOŁA OFERUJE: RÓŻNORODNE SEKCJE SPORTOWE, ROZWÓJ ZAINTERESOWAŃ TEATRALNYCH ORAZ REDAKCYJNYCH, ROZWÓJ UZDOLNIEŃ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH, LEKCJE W PRZYRODZIE, CIEKAWE LEKCJE HISTORII, ZAJĘCIA TANECZNE, GIMNASTYKĘ ARTYSTYCZNĄ, PŁYWANIE, ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z WYKORZYSTANIEM TABLIC INTERAKTYWNYCH, STAŁE ŁĄCZE Z INTERNETEM, INDYWIDUALNE STANOWISKA KOMPUTEROWE, MULTIMEDIALNĄ CZYTELNĘ, OPIEKĘ ŚWIETLICOWĄ Z DOŻYWIANIEM, OPIEKĘ PIELĘGNIARSKĄ I STOMATOLOGICZNĄ, FACHOWĄ POMOC KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNĄ I DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZĄ, PROFESJONALNĄ OPIEKĘ LOGOPEDY, ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW Z DYSLEKSJĄ, KONSULTACJE PRZED SPRAWDZIANEM, ROZWÓJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ZAJĘCIA POD NAZWĄ „DOBRY START PRZEDSZKOLAKA”, KOŁO INICJATYW TWÓRCZYCH, KOŁO „BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM”, ZAJĘCIA WSPIERAJACE POŻĄDANE ZACHOWANIA METODĄ POZYTYWNYCH WZMOCNIEŃ-ART.-TERAPIA, REALIZACJĘ PROJEKTÓW W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.

Rok szkolny 2011/2012 dobiegł końca. 29 czerwca społeczność szkoły spotkała się na uroczystej akademii, podczas której zakończono I etap edukacji i pożegnano uczniów klas szóstych.
Uczniowie klas IV- VI osiągający wysokie wyniki w nauce i zachowaniu otrzymali stypendia i nagrody, a rodzice wyróżniających się dzieci- listy gratulacyjne. Doceniono także szkolnych sportowców.

Więcej…

UWAGA!
Biblioteka szkolna ogłasza, że we wtorek 26 czerwca 2012 r. w godzinach 15.00 – 17.00 będzie zorganizowany kiermasz podręczników używanych. Pamiętaj, że książka nie jest przedmiotem jednokrotnego użytku! Jeśli nie masz jeszcze podręczników do następnej klasy – przyjdź! Jeżeli chcesz „pozbyć” się swoich podręczników w sposób ekologiczny i jednocześnie przynoszący pewne korzyści materialne - przyjdź! Czekamy na Ciebie!
Kiermasz będzie miał miejsce na szkolnym korytarzu, na parterze obok stołówki.

W roku szkolnym 2011/2012 uczniowie naszej szkoły brali udział w wielu konkursach języka angielskiego. Przedstawiamy ich osiągnięcia:

10 miejsce Bartosza Pytlaka w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Mulititest 2011", kolejne miejsca zajęły Adrianna Szymańska i Wiktoria Pietrzyk, zdobywając odpowiednio 33 i 31 miejsce w kraju. Wśród klas szóstych trzy osoby zajęły 14 miejsce w Polsce: Laura Tyrkała, Kacper Barwiński i Martyna Radomska. Kolejne miejsca zdobyli Patrycja Franczak -16, Jolanta Szwedowicz -27, Milena Pociecha- 29, Mateusz Psykała -34.

Więcej…

1 czerwca to w naszej szkole już od 10 lat dzień bardzo szczególny - świętujemy bowiem Dzień Patrona, Kornela Makuszyńskiego. W tym roku szkolnym miał on wyjątkowe znaczenie - obchodziliśmy bowiem 40-lecie istnienia naszej placówki.
Uroczystość przygotowana przez nauczycieli i uczniów była zwieńczeniem całorocznych przygotowań do tego święta. W hali sportowej zebrali się zaproszeni goście (wśród nich wielu absolwentów naszej szkoły), dyrekcja, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni, uczniowie oraz ich rodzice.

Więcej…

Na podstawie Projektu Rządowego programu pomocy uczniom w 2012 r. - „Wyprawka szkolna” informuje, że dofinansowanie zakupu podręczników przysługuje rozpoczynających w roku szkolnym 2012/2013 naukę:

1. uczniom klas I szkoły podstawowej pochodzącym z rodzin, w których dochód na osobę nie przekracza kryterium dochodowego na osobę w rodzinie, o którym mowa w art. 5 ust. 1 ustawy z dnia 28 listopada 2003 r.
o świadczeniach rodzinnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 139, poz. 992, z późn. zm.) czyli 504 zł netto.

Więcej…

Dnia 17 maja 2012 r. Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie gościła uczestników Małej Olimpiady Informatycznej. Organizatorem konkursu był Polkowicki Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach.
W olimpiadzie wzięły udział trzyosobowe zespoły ze szkół powiatu polkowickiego, które wyłoniono w wyniku przeprowadzonych wcześniej etapów szkolnych. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Gąbka z klasy 6d, Jakub Pawłowski z klasy 6b oraz Martyna Radomska z klasy 6c.

Więcej…

W ramach obchodów 40 urodzin naszej szkoły klasy I, II, III prezentowały w formie krótkich inscenizacji znane i lubiane fragmenty z książek Kornela Makuszyńskiego.
Dzieci przedstawiły wszystkie postaci począwszy od Koziołka Matołka poprzez małpkę Fiki-Miki, Smoka Wawelskiego, Jacka i Placka, Basię oraz pannę Ewę.
Mali aktorzy wykazali się inwencją twórczą wcielając się w ulubionych bohaterów.

Więcej…