Doradca zawodowy - Patrycja Jambrożek
Indywidualne konsultacje dla chętnych uczniów i rodziców w sali 309A:

• wtorki 8.30 – 10.00
  • środy 12.30 – 14.30
  • piątki 10.00 – 12.00
W razie potrzeby konsultacji w innych godzinach proszę o kontakt:
  • telefoniczny:  (76) 746 – 50 -13

Pomagam w wyborze własnej drogi edukacyjnej w oparciu o szeroki wachlarz narzędzi diagnostycznych wspomagających wybór zgodny z predyspozycjami i możliwościami.  Zapraszam do kontaktu.

Doradztwo zawodowe w szkole podstawowej.

UWAGA: Dokument "Doradztwo zawodowe w szkole podstawowej" zapisany został w formacie PDF. Aby móc go przeglądać i drukować pliki PDF należy zainstalować program Adobe Reader.