Get Adobe Flash player
NASZA SZKOŁA OFERUJE: RÓŻNORODNE SEKCJE SPORTOWE, ROZWÓJ ZAINTERESOWAŃ TEATRALNYCH ORAZ REDAKCYJNYCH, ROZWÓJ UZDOLNIEŃ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH, LEKCJE W PRZYRODZIE, CIEKAWE LEKCJE HISTORII, ZAJĘCIA TANECZNE, GIMNASTYKĘ ARTYSTYCZNĄ, PŁYWANIE, ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z WYKORZYSTANIEM TABLIC INTERAKTYWNYCH, STAŁE ŁĄCZE Z INTERNETEM, INDYWIDUALNE STANOWISKA KOMPUTEROWE, MULTIMEDIALNĄ CZYTELNĘ, OPIEKĘ ŚWIETLICOWĄ Z DOŻYWIANIEM, OPIEKĘ PIELĘGNIARSKĄ I STOMATOLOGICZNĄ, FACHOWĄ POMOC KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNĄ I DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZĄ, PROFESJONALNĄ OPIEKĘ LOGOPEDY, ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW Z DYSLEKSJĄ, KONSULTACJE PRZED SPRAWDZIANEM, ROZWÓJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ZAJĘCIA POD NAZWĄ „DOBRY START PRZEDSZKOLAKA”, KOŁO INICJATYW TWÓRCZYCH, KOŁO „BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM”, ZAJĘCIA WSPIERAJACE POŻĄDANE ZACHOWANIA METODĄ POZYTYWNYCH WZMOCNIEŃ-ART.-TERAPIA, REALIZACJĘ PROJEKTÓW W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.

Ksiażkobranie- podziel się książką

 

Biblioteka szkolna ogłasza akcję „Ksiażkobranie- podziel się książką”.

Każdy z nas ma w swoich księgozbiorach książki, których już nie potrzebuje. Nietrafiona czy przeczytana już książka - wcale nie musi przeszkadzać i zabierać miejsca w domowej biblioteczce.

Książkobranie, czyli wymiana książek to inicjatywa popularna na całym świecie. Przejrzyj swoje półki i przynieś do czytelni szkolnej wartościowe lektury, które zaciekawią innych.

Ważne: książki muszą być w dobrym stanie i nie powinny być literaturą specjalistyczną. Podręczniki, mapy, przewodniki i poradniki prosimy, zostawcie w domach.

 

Zasady udziału w akcji są proste:

wystarczy przynieść książkę do „Książkobrania” zapraszamy również nauczycieli. Książki zbieramy do 21 października.

We wtorek 25 października na korytarzu szkolnym obok stołówki wystawimy wszystkie zebrane pozycje na kiermaszu. Każda książka będzie kosztować tylko symboliczną złotówkę. Zebrane pieniążki będą przeznaczone na zakup karmy dla zwierzaków ze schroniska w Głogowie.

 

 

Selfie z książką

 

Konkurs czytelniczy jest skierowany do wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Przedmiotem konkursu jest wykonanie selfie ze swoją ulubioną książką albo aktualnie czytaną.

Zgodnie z definicją selfie to rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku lub na kijku do selfie aparatu cyfrowego, kamery lub telefonu komórkowego.

Zdjęcie przedstawia zazwyczaj samego siebie (w tym przypadku fotografa) lub jego odbicie w lustrze.

 

Zdjęcie należy przynieść do czytelni szkolnej w terminie do 21 października. Selfie może być wydrukowana na zwykłym popierze, niekoniecznie fotograficznym.

Najlepsze, ciekawe ujęcia będąnagrodzone; wszystkie zdjęcia umieścimy na wystawie.

 

Zapraszamy do zabawy!

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZNIÓW KLAS IV, V i VI DO WZIĘCIA UDZIAŁU
W II DOLNOŚLĄSKIM  KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO 
W RAMACH KONKURSU zDOLNY ŚLĄZACZEK W ROKU 2016/2017
organizowanego przez Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu,
pod patronatem Kuratorium Oświaty-------------------------------------------------------------------

Szkolny Konkurs Przyrodniczy
PARKI NARODOWE POLSKI

Organizator: Bożena Miler


-------------------------------------------------------------------