W dniu 12 września br. podczas zebrania Trójek Rad Klasowych wyłoniono Prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2019/2020 w następującym składzie:
Przewodniczący Rady Rodziców – Robert Kołodziej
Z-ca Przewodniczącego Rady Rodziców – Edyta Duszeńko
Skarbnik Rady Rodziców – Magdalena Dąbrowska.
Pozdrawiamy Rada Rodziców
W dniu 12 września br. podczas zebrania Trójek Rad Klasowych została ustalona wysokość składek na Radę Rodziców na rok szkolny 2019/2020. Wpłaty w następujących wysokościach będą zbierane przez Skarbnika Rady Rodziców do 31 października 2019 r.:
  • 35,00 zł – jeżeli do szkoły uczęszcza 1 dziecko z jednej rodziny,
  • 20,00 zł – jeżeli do szkoły uczęszcza 2 lub 3 dzieci z jednej rodziny,
  • każde 4, 5, 6 i kolejne dziecko z jednej rodziny nie opłaca składek.
Rada Rodziców ustaliła również, że jeżeli dana klasa uzbiera 100% wpłaty (to znaczy składkę opłacą wszyscy uczniowie uczęszczający do danej klasy), to wtedy dana klasa uzyska zwrot w wysokości 100,00 zł od Rady Rodziców, które będzie mogła przeznaczyć na dowolne cele klasowe.
Pozdrawiamy Rada Rodziców

Rada Rodziców informuje, iż w roku szkolnym 2019/2020 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego ubezpieczani będą w Compensa. Kwota ubezpieczenia wynosi 53 zł. Pieniądze wpłacamy do wychowawców klas do 10 października 2019 r.
Zapraszamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia, z informacją o administratorze danych osobowych, a także zasadami zgłoszenia szkody.
- ogólne warunki ubezpieczenia NNW + informacja o administratorze danych osobowych,
- druk zgłoszenia szkody z ubezpieczenia NNW,
- zasady zgłaszania szkody,
- kalkulacja do oferty - Ubezpieczenie Szkolne.