WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2017/2018

UWAGA! Uczniowie klasy III korzystają z podręczników zakupionych przez szkołę. W związku z powyższym rodzice nie są zobowiązani do ich zakupu. Wyjątek stanowi podręcznik do religii.

Religia - Podręcznik do religii kupują rodzice.

• Władysław Kubik SJ (red.) - Przyjmujemy Pana Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy III szkoły podstawowej. Wydawnictwo WAM Kraków. Numer dopuszczenia AZ-13-01/10-KR-14/12.
  • Władysław Kubik SJ (red.)Przyjmujemy Pana Jezusa. Zeszyt ucznia. Wydawnictwo WAM Kraków.