WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2017/2018

UWAGA! Uczniowie klasy V korzystają z podręczników zakupionych przez szkołę. W związku z powyższym rodzice nie są zobowiązani do ich zakupu. Wyjątek stanowi podręcznik do religii.

Religia - Podręcznik do religii kupują rodzice.

• Zbigniew Marek SJ red., - Przemienieni przez Boga. Podręcznik do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej. WAM Kraków. Numer dopuszczenia AZ-23-01/10-KR-1/14.
  • Zbigniew Marek SJ red., Anna Walulik CSFN - Przemienieni przez Boga. Zeszyt ucznia do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej. WAM Kraków.