Get Adobe Flash player
NASZA SZKOŁA OFERUJE: RÓŻNORODNE SEKCJE SPORTOWE, ROZWÓJ ZAINTERESOWAŃ TEATRALNYCH ORAZ REDAKCYJNYCH, ROZWÓJ UZDOLNIEŃ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH, LEKCJE W PRZYRODZIE, CIEKAWE LEKCJE HISTORII, ZAJĘCIA TANECZNE, GIMNASTYKĘ ARTYSTYCZNĄ, PŁYWANIE, ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z WYKORZYSTANIEM TABLIC INTERAKTYWNYCH, STAŁE ŁĄCZE Z INTERNETEM, INDYWIDUALNE STANOWISKA KOMPUTEROWE, MULTIMEDIALNĄ CZYTELNĘ, OPIEKĘ ŚWIETLICOWĄ Z DOŻYWIANIEM, OPIEKĘ PIELĘGNIARSKĄ I STOMATOLOGICZNĄ, FACHOWĄ POMOC KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNĄ I DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZĄ, PROFESJONALNĄ OPIEKĘ LOGOPEDY, ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW Z DYSLEKSJĄ, KONSULTACJE PRZED SPRAWDZIANEM, ROZWÓJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ZAJĘCIA POD NAZWĄ „DOBRY START PRZEDSZKOLAKA”, KOŁO INICJATYW TWÓRCZYCH, KOŁO „BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM”, ZAJĘCIA WSPIERAJACE POŻĄDANE ZACHOWANIA METODĄ POZYTYWNYCH WZMOCNIEŃ-ART.-TERAPIA, REALIZACJĘ PROJEKTÓW W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.
Uczniowie klas I- IV naszej szkoły uczcili 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, którą obchodziliśmy 18 maja 2020 roku. W domu przygotowali dla naszego wielkiego Polaka tort, który przyozdobili dobrymi uczynkami. Mocno wierzymy, że Ojciec Święty bardzo się ucieszył w Niebie takim pięknym prezentem od polskich dzieci.
Renata Chmielowska

Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Nr 8/2020 Dyrektora Szkoły z dnia 14 maja 2020 r. w sprawie czasowego zawieszenia w Oddziałach Przedszkolnych i Punkcie Przedszkolnym "Motylki" w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Treść zarządzenia

W bieżącym roku szkolnym w ramach zajęć rozwijających kreatywność uczniowie klasy Ic uczestniczą w zajęciach, na których uczą się kodować. Zajęcia te przybierają różną formę.  W czasie gdy ze względu na pandemię koronowirusa szkoły pozostają zamknięte kodowanie zostało przeniesione do domu. Dzięki przysłanym instrukcją video kręconym przez nauczyciela chętni uczniowie, przy niewielkim wsparciu rodziców, mogą oddawać się swojej pasji.

Zapraszam do obejrzenia przygotowanych instrukcji wideo i spróbowania własnych sił. Zapewniam że jest to wspaniała zabawa. Film 1, Film 2

Zobaczcie zdjęcia, które przesłali niektórzy z uczestników spotkań.

Robert Zaraś

Pomysł na nudę – projekt wykonany w ramach zadania wyznaczonego uczniom w czasie  godziny do dyspozycji wychowawcy klasy prowadzonej zdalnie.
Projekt Oliwii Szumskiej (6c), wymyślony i opracowany w aplikacji (VOKI), na której można tworzyć awatara i dodać tekst, który on mówi. Oliwia wybrałam indyka, aby było śmiesznie, ubrała go, wybrała kolory oraz napisała tekst w 100% samodzielnie. Awatar prezentuje oglądającemu kilka pomysłów na to jak w tym wyjątkowym okresie aktywnie spędzać czas.
Kliknij w obrazek aby odtworzyć film.
Ryszard Trela
W ramach zdalnego nauczania, na lekcjach techniki, uczniowie klas 5 poznawali właściwości materiałów włókienniczych. Poddawali obróbce różnego rodzaju materiały. Wcielając się w rolę projektantów odzieży, wykonali swoje pierwsze projekty stroju. Bawiąc się kolorowymi włóczkami wykonali pompony,  które nie koniecznie przyszyją do czapek. Zapraszamy do galerii, w której obejrzycie efekty ich pracy.
Ryszard Trela i Robert Zaraś
Przygotowanie uczniów kl. I-III w trakcie lekcji online do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Zapraszamy do odwiedzania  grupy FB  nauczycieli naszej szkoły. To wewnątrzszkolna sieć współpracy w ramach programu MEN Aktywna Tablica. To również miejsce, gdzie dzielimy się doświadczeniem w pracy z wykorzystaniem Technologii Informacyjno- Komunikacyjnych (TIK) oraz prezentujemy efekty pracy uczniów w czasie e- nauczania.
Monika Studzińska
http://www.medicus.ump.edu.pl/images/O-nas/do-artykulow/szkola-z-misja-duze.png