DZIEŃ POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI

W maju w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny "Polska Niezapominajka". Celem konkursu była ochrona niezapominajki oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej uczniów. W konkursie wzięło udział 146 uczniów kl. IV-VI. Jury w składzie: pani Danuta Jach oraz panowie Ryszard Trela i Robert Zaraś wybrało następujące prace:

1. Królikowska Natalia Va;
2. Kulczycka Adrianna IVe;
3. Biedrzycki Maciej.

15.05.07r. uczniowie klas VI b i V a wraz z opiekunami paniami Danutą Jach i Joanną Cichocką wyruszyli na pieszy rajd do Suchej Górnej na "Łąki Paulinowskie". Finałem rajdu było sadzenie niezapominajek, wspólne ognisko oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Polska Niezapominajka". Wyróżnione zostały 2 prace z naszej szkoły tj. praca Macieja Biedrzyckiego i Natalii Królikowskiej.

D.J.