Koncert noworoczno-świąteczny w parafii Matki Bożej Łaskawej

poniedziałek, 16 stycznia 2023

Mamy już Nowy Rok 2023 :)
Koncerty noworoczne organizowane w naszej szkole zagościły już na stałe w kalendarzu imprez szkolnych.
W niedzielę, 8.01.2023 r., odbył się koncert noworoczno-świąteczny w parafii Matki Bożej Łaskawej. Postanowiliśmy wyjść poza mury szkoły, bo warto pokazywać i chwalić się  zdolną młodzieżą i ich umiejętnościami, co jest niezwykle istotne w rozwoju młodego człowieka.
Podczas koncertu zaprezentowali się uczniowie klas od I-ej do VII-ej, którzy rozwijają swoje zdolności wokalne i instrumentalne na zajęciach pozalekcyjnych oraz w ramach projektu „Radosne muzykowanie”.
Uwieńczeniem wszystkich wcześniejszych wydarzeń będzie III Koncert Noworoczny 19.01.2023 w naszej szkole, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Dedykowany będzie przede wszystkim naszym ukochanym Babciom i Dziadkom wraz z życzeniami od wspaniałych, kochających wnuków.

autor: Honorata Ratka
 

red. sp2_robert_zaras

Strony w dziale:

Strony w dziale: