środa, 29 października 2025
Z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych oraz Dnia Zadusznego uczniowie klasy 5b wraz z Wolontariuszami ze Szkolnego Klubu Wolontariatu w czasie lekcji religii udali się na cmentarz parafialny.
Sprzątali groby, grabili liście z alejek i zapalili znicze na zapomnianych mogiłach, modląc się w intencji zmarłych.
To piękny gest pamięci, wdzięczności i troski o tych, którzy odeszli.
Renata Chmielowska, Aneta Koput
red. sp2_robert_zaras