Pamiętamy o zmarłych | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Polkowicach

Pamiętamy o zmarłych

środa, 29 października 2025

Z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych oraz Dnia Zadusznego uczniowie klasy 5b wraz z Wolontariuszami ze Szkolnego Klubu Wolontariatu w czasie lekcji religii udali się na cmentarz parafialny.
Sprzątali groby, grabili liście z alejek i zapalili znicze na zapomnianych mogiłach, modląc się w intencji zmarłych.
To piękny gest pamięci, wdzięczności i troski o tych, którzy odeszli.

Renata Chmielowska, Aneta Koput

red. sp2_robert_zaras